Resultaten in cijfers

Hier vindt u de resultaten van alle lijsten. Gebruik het keuzemenu om het resultaat van andere entiteiten te zien.

Luik

Getelde bureaus : 70/70 (100.00%) – Laatst bijgewerkt op
Lijst20192014%2019%2014+/- %
2ECOLO21.50511.00020,72%11,00%+9,73%
5CDH5.78710.2055,58%10,20%-4,62%
6MR16.01419.95115,43%19,94%-4,51%
7PARTI POPULAIRE2.8524.4212,75%4,42%-1,67%
9VLAAMS BELANG498-0,48%--
11DéFI3.965-3,82%-+1,30%
FDF-2.517-2,52%-
12PTB19.820-19,10%-+7,61%
PTB-GO !-11.490-11,49%-
13LISTES DESTEXHE1.656-1,60%--
17PS25.71431.73624,78%31,72%-6,94%
20DierAnimal1.659-1,60%--
21LA DROITE5571.1880,54%1,19%-0,65%
22LES BELGES D'ABORD1.610-1,55%--
23NATION4604760,44%0,48%-0,03%
24WALLONIE INSOUMISE583-0,56%--
25Collectif Citoyen1.089-1,05%--
MG-308-0,31%-
Debout les Belges-1.780-1,78%-
VLC-188-0,19%-
B.U.B.-BELG.UNIE-199-0,20%-
WALLONIE D'ABORD-1.017-1,02%-
PIRATE-846-0,85%-
FW-217-0,22%-
PP PARTIPENSIONNES-606-0,61%-
R.W.F.-263-0,26%-
CIM-53-0,05%-
ISLAM-1.577-1,58%-